טיפול באבנית עם פילטר אבנית – איך עושים את זה נכון?

מרכך מים, חם קר תת כיורי

בכדי לממש את מיגור האבנית כל מה שצריך זה פילטר אבנית , האם זה חייב להיות טיפול מאסיבי? לא בהכרח! אבנית היא למעשה שכבה מוצקה לבנה  אבל היא יכולה להיות גם בצבעים אחרים לרבות אפור, אדום או אפילו כמה וכמה צבעים שהם יותר שכיחים כזיהוי הישיר של הבעיה. אז איך מטפלים בזה? לפני הכול חשוב להזכיר גם כי אבנית היא סידן פחמתי המורכב גם ממגנזיום וזה חומר שקיים וחי בסביבת מים חמים שהם אלה המכילים את הסידן.

כאשר יש הרבה סידן ומגנזיום במים המים הופכים קשים ואז נוצרת גם האבנית המדוברת. לעומת זאת במים שרמת הסידן נמוכה יותר וכך גם המגנזיום הרי שמדברים על מים רכים. בגדול פילטר אבנית מתחיל מההבנה הזאת כי כאשר המים קשים נוצרת למעשה האבנית. אז איך נלחמים באבנית? מי אמר שצריך להילחם, בדיוק כאן כל מה שצריך זה טיפול באבנית גם באמצעות מסנן אבנית מתאים. במקום לבלות שעות בניקיון הדבר הטוב ביותר זה מסנן האבנית שיודע מראש לקרוא את פני הדברים ולמנוע את האבנית הקשה מראש. מהיום זה לא קורה במים לשתייה ולא במי רחצה. הפתרון של האבנית כבר כאן ובאמצעות פילטר מתאים או אפילו מסנן מתאים אפשר ואפילו מומלץ שלא להתפשר על המים העלולים לפגום לא פעם בבריאות של המשפחה והסביבה- אלו המשתמשים בקביעות במים.

אילו נזקים יכולה לגרום האבנית?

אם יש אבנית היא בהחלט יכולה לגרום ללא מעט בעיות שאתם מכירים ויודעים ולכן חשוב לבצע טיפול באבנית ויפה שעה אחת קודם. בריאות הפה, צריכת חשמל קטנה יותר כי מכונת הכביסה כבר לא צריכה להילחם עם זה. כמו כן סילוק האבנית יכול להבטיח לכם כי בסופו של דבר החיים של המוצר או אפילו הבריאות שלכם לא תיפגם ובתנאי שאתם אכן מבצעים את הטיפול נכון.

בסיכומו של דבר, טיפול באבנית אכן יכול לספק את התשובות הטובות ביותר למניעת זיהומים עכשוויים ועתידיים לא רק במערכות בבית אלא גם בבריאות שלכם ובמים שאתם שותים. מוכנים להיפרד מהאבנית?